Adama_poleposition_15.03_30.04

John Deere zaprasza

24 sierpnia 2007
W trakcie wrześniowej  wystawy Agro Show 2007 firma John  Deere  przygotowuje wiele niespodzianek dla zwiedzających

- Chcielibyśmy w tych bardzo intensywnych dniach zaprosić Państwa do spędzania kilku chwil z John Deere. Na największym stoisku wystawy zaprezentujemy Odwiedzającym nowości w maszynach John Deere, ale również zabierzemy ich w świat precyzyjnego, bezpiecznego i wydajnego rolnictwa. Przygotowaliśmy też kilka punktów zadedykowanych szczególnie dla mediów, co da nam możliwość rozmowy i dyskusji nad różnymi zagadnieniami – mówi Marta Bukwaś z firmy Jonh Deere

 W sobotę, 22 września o godz. 13:30 w Centrum Prasowym Izby. John Deere organizuje konferencje prasową podczas której firma będzie chciała podzielić się z dziennikarzami  informacjami dotyczącymi nie tylko nowości w produktach, ale również w rozwoju firmy. Dziennikarze będą mogli również wziąć udział  w turnieju  jazdy o puchar John Deere.
Jak udało się nam dowiedzieć na stoisku firmowym będzie prezentowana  gama nowych produktów John Deere do pielęgnacji terenów zielonych. Zaplanowano także pokaz kolekcji odzieży roboczej i sportowej John Deere z udziałem grupy tanecznej koronowany prezentacją nowych maszyn (4 razy dziennie),  pokaz automatycznego sterowania ciągnikiem na uwrociach iTEC Pro przy współpracy z firmą Vaderstad. Rolnicy będą mieli też możliwość zapoznania się z tematem silników John Deere i ich wydajnego spalania paliwa, oprogramowaniem dla rolnictwa precyzyjnego JD Office i  ofertami finansowymi John Deere Credit.
POWIĄZANE

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...

Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę