Advertisement

John Deere zaprasza

24 sierpnia 2007
W trakcie wrześniowej  wystawy Agro Show 2007 firma John  Deere  przygotowuje wiele niespodzianek dla zwiedzających

- Chcielibyśmy w tych bardzo intensywnych dniach zaprosić Państwa do spędzania kilku chwil z John Deere. Na największym stoisku wystawy zaprezentujemy Odwiedzającym nowości w maszynach John Deere, ale również zabierzemy ich w świat precyzyjnego, bezpiecznego i wydajnego rolnictwa. Przygotowaliśmy też kilka punktów zadedykowanych szczególnie dla mediów, co da nam możliwość rozmowy i dyskusji nad różnymi zagadnieniami – mówi Marta Bukwaś z firmy Jonh Deere

 W sobotę, 22 września o godz. 13:30 w Centrum Prasowym Izby. John Deere organizuje konferencje prasową podczas której firma będzie chciała podzielić się z dziennikarzami  informacjami dotyczącymi nie tylko nowości w produktach, ale również w rozwoju firmy. Dziennikarze będą mogli również wziąć udział  w turnieju  jazdy o puchar John Deere.
Jak udało się nam dowiedzieć na stoisku firmowym będzie prezentowana  gama nowych produktów John Deere do pielęgnacji terenów zielonych. Zaplanowano także pokaz kolekcji odzieży roboczej i sportowej John Deere z udziałem grupy tanecznej koronowany prezentacją nowych maszyn (4 razy dziennie),  pokaz automatycznego sterowania ciągnikiem na uwrociach iTEC Pro przy współpracy z firmą Vaderstad. Rolnicy będą mieli też możliwość zapoznania się z tematem silników John Deere i ich wydajnego spalania paliwa, oprogramowaniem dla rolnictwa precyzyjnego JD Office i  ofertami finansowymi John Deere Credit.
POWIĄZANE

Wczesna jesień to ważny moment w kalendarzu każdego ogrodnika. Od jakości przepr...

Amerykański producent wprowadza do oferty trzy nowe modele dużych pras kostkując...

Marka CLAAS prezentuje sieczkarnię JAGUAR 990 – nowy flagowy model z serii 900. ...


Komentarze

Bądź na bieżąco
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę