aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kolejny polski producent zaufał Platinum

21 grudnia 2015
Wraz z wejściem naszego kraju w struktury Unii Europejskiej, rozpoczął się dynamiczny rozwój rolnictwa, a co za tym idzie rynku maszyn i ciągników rolniczych. Rosnący popyt jest ogromną szansą dla wąskiego grona krajowych producentów. By sprostać zagranicznym konkurentom, trzeba produkować urządzenia nowoczesne, komfortowe i estetyczne. Nie bez znaczenia jest też konkurencyjna cena. Dla firmy Crystal Traktor ostatnie lata są okresem wytężonego rozwoju. Z linii produkcyjnej zjeżdżają nowoczesne traktory, które bez kompleksów konkurują z pojazdami uznanych światowych marek.

Firma powstała w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych. Początkowo zajmowała się przede wszystkim produkcją podzespołów do maszyn rolniczych. Jednak już na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczęła produkcję ciągników. Pierwsze modele to proste konstrukcje oparte na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych. W następnych latach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma opracowywała nowe modele będące kompilacją najnowszych technologii i tendencji wzorniczych.

Obecnie, ciągniki rolnicze produkowane przez CRYSTAL TRAKTOR o nazwie handlowej ORION, posiadają wyposażenie umożliwiające współdziałanie ze wszystkimi  maszynami spełniającymi unijne standardy. Firma posiada także homologację zapewniającą najwyższe wymagania odnośnie emisji spalin EURO 2 i EURO 3. W obecnych czasach ciągnik rolniczy jest urządzeniem niezwykle skomplikowanym, dlatego bardzo istotna jest najwyższa jakość podzespołów zastosowanych do jego produkcji. Firma CRYSTAL wykorzystuje części znanych światowych koncernów, które zapewniają najwyższą jakość i niezawodność.

     


By zapewnić komfortową i bezawaryjną eksploatację, producent przykłada dużą wagę do właściwego doboru olejów i płynów eksploatacyjnych. Jak powszechnie wiadomo, każdy wytwórca pojazdów wybiera firmę, która dostarcza oleje do pierwszej aplikacji w silnikach, układach przeniesienia napędu i hydrauliki. W drugiej połowie 2007 roku podjęto decyzję o nawiązaniu współpracy z krakowską spółką ORLEN OIL, producentem najwyższej jakości olejów dla motoryzacji Platinum i olejów AGRO opracowanych specjalnie z myślą o maszynach rolniczych. Jak pokazuje praktyka, pierwsze zalanie w większości przypadków decyduje o tym, jakiego oleju będziemy używać przynajmniej do końca okresu gwarancyjnego. Większość użytkowników jest bowiem przekonana, że rekomendacja producenta jest najlepszą gwarancją jakości oleju.

Oleje Platinum Ultor dedykowane są do silników samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Posiadają aprobaty wiodących światowych koncernów, w tym m.in. MAN, Renault, Mercedes-Benz, Volvo. Oleje linii AGRO i ORLEN OIL dedykowane dla rolnictwa przeszły szereg badań i testów, które potwierdziły ich najwyższą jakość. Spełniają ponadto wymagania i specyfikacje największych producentów sprzętu rolniczego, takich jak: CRYSTAL TRAKTOR, John Deere, Massey Ferguson, Ford, Case, New Holland.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę