aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Metal – Fach zaprezentuje swoją ofertę w Hanowerze

5 listopada 2015
W dniach od 8 do 14 listopada podczas targów Agritechnica w Hanowerze swoją ofertę zaprezentuje czołowy polski producent maszyn rolniczych – sokólska spółka Metal – Fach. To jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w branży rolniczej.

Metal – Fach wybiera się do Niemiec z wieloma nowościami. Będą to m.in. nowe prasy do bel posiadające zmodernizowane osłony zabezpieczające, nowe pługi, które trafiły do sprzedaży zaledwie kilka miesięcy temu oraz rozrzutnik Viking. Według zapowiedzi Andrzeja Kolędo, kierownika marketingu w Metal – Fach, spółka szykuje też kilka spektakularnych niespodzianek, którymi będzie chciała zaskoczyć zwiedzających.

- Agritechnica to jedno z tych wydarzeń w branży, na których każdy liczący się na rynku producent powinien po prostu być. Metal – Fach stale się rozwija. Poszerzamy naszą działalność operacyjną poszukując kolejnych, zagranicznych i atrakcyjnych rynków zbytu dla naszych wyrobów. Udział w tragach może więc ułatwić kontakty z nowymi dystrybutorami, z którymi dotąd nie mieliśmy możliwości współpracować. To też istotne ze względów wizerunkowych, aby wzmocnić naszą pozycję wśród konkurencji – przyznaje.

Targi Agritechnica należą do najważniejszych wystaw maszyn rolniczych. W ciągu tygodnia odwiedza je nawet pół miliona osób. Podczas imprezy swoje produkty prezentuje blisko 3 tysiące firm z niemal 50 krajów świata.

Produkty Metal - Fachu są obecne w ponad 30 państwach, w których działa blisko 80 przedstawicielstw handlowych. Około 30 procent całej produkcji trafia na eksport. Jak zaznacza przedstawiciel spółki to zatem kolejna, znakomita okazja, aby zaprezentować zagranicznym kontrahentom swoje wyroby ale też znaczne wyróżnienie i szansa na kolejne, międzynarodowe kontrakty. - Obecność w Hanowerze to zarazem możliwość poznania najnowszych trendów i innowacji wdrażanych przez największe firmy na świecie – podkreśla Andrzej Kolędo.

Stoisko Metal – Fachu będzie się znajdowało pod numerem B10 w hali nr 27.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę