Bayer_dekalb_lipiec_2020

Nowy program finansowania fabrycznego dla Agrobiznesu

24 lipca 2015
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, którzy chcą wygodnie i na atrakcyjnych warunkach sfinansować zakup specjalistycznych maszyn rolniczych, spółka METAL-FACH uruchomiła program METAL-FACH Finansowanie Fabryczne. Partnerem finansowym został BZ WBK Leasing, lider w sektorze finansowania Maszyn i Urządzeń w Polsce.

Rolnicy poszukujący specjalistycznych maszyn rolniczych coraz częściej, oprócz parametrów technicznych, zwracają uwagę na ofertę ich finansowania dostępną w punkcie zakupu. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie spółka METAL-FACH, która jest wiodącym producentem rolniczych w Polsce i na świecie, we współpracy z BZ WBK Leasing stworzyła ofertę szybkiego i atrakcyjnego finansowania w formie pożyczki. W ofercie firmy METAL-FACH znajduje się niemal 60 różnych modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących, ale też przyczep do ciągników. Firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów.

Oferta finansowania fabrycznego będzie dostępna we wszystkich punktach sprzedaży METAL-FACH oraz w blisko 800 oddziałach Banku Zachodniego WBK, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obsługę transakcji będzie zapewniać ponad 70 mobilnych Doradców ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing S.A. Rolnicy mogą skorzystać z oferty pożyczki na atrakcyjnych cenowo warunkach w trzech wariantach:
5 x 20% na 12 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 20% i kwartalnych ratach spłaty,
5 x 20% na 24 miesiące i udziałem własnym na poziomie 20% i półrocznych ratach spłaty,
4 x 25% na 18 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 25% i półrocznych ratach spłaty.
Koszt obsługi pożyczki to tylko 1 zł doliczona do każdej raty.

- Finansowanie fabryczne to nowatorskie i optymalne rozwiązanie, dzięki któremu polscy rolnicy oprócz informacji o maszynie, otrzymują w punkcie sprzedaży w pełni dopasowaną ofertę pożyczki. Oznacza to znaczną oszczędność część czasu, który jest dla rolników bardzo istotny – komentuje Jacek Zwierski, Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku Rolnego BZ WBK Leasing. - Poza korzyściami finansowymi zapewniamy klientom sprawną obsługę, a liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do niezbędnego minimum – dodaje.

Klienci METAL-FACH Finansowanie Fabryczne mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

***
BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym.
Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.
BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami.


***
Metal-Fach Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, ul. Kresowa 62, w północno-wschodniej części Polski, jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. METAL-FACH dynamicznie rozwija segment produkcji maszyn i urządzeń rolniczych. Obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw w regionie. Powierzchnia zakładu wynosi 16,5 hektarów w tym 4,3 hektara pod dachem. Od 2010 roku do asortymentu wprowadzono naczepy samochodowe Nova. Przez ostatnie 12 lat aktywności w segmencie maszyn rolniczych METAL-FACH wprowadził szeroką gamę produktów: od pras do sianokiszonki, poprzez przyczepy jednoosiowe i dwuosiowe, platformy do bel i rozrzutniki. Klient oprócz bardzo dobrego jakościowo produktu i obsługi posprzedażnej otrzymuje wsparcie techniczne, dostępność do części zamiennych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zespół doświadczonych i wykształconych profesjonalistów zapewnia produkty najwyższej jakości dostosowane do potrzeb na rynku polskim i zagranicznym a także stanowi o ciągłym rozwoju firmy. METAL-FACH zbiera nagrody nie tylko za urządzenia, ale również za politykę prospołeczną oraz kadrową. Dba o pracowników i społeczność.

POWIĄZANE

Zakup nowej maszyny powinien być poparty nie tylko argumentami dotyczącymi jej j...

Obecne gospodarstwa rolne są o wiele bardziej nowoczesne, niż może wydawać się p...

Przegląd przed żniwami Najlepszym czasem na kompleksowy przegląd techniczny jest...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę