aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Nowy program finansowania fabrycznego dla Agrobiznesu

24 lipca 2015
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, którzy chcą wygodnie i na atrakcyjnych warunkach sfinansować zakup specjalistycznych maszyn rolniczych, spółka METAL-FACH uruchomiła program METAL-FACH Finansowanie Fabryczne. Partnerem finansowym został BZ WBK Leasing, lider w sektorze finansowania Maszyn i Urządzeń w Polsce.

Rolnicy poszukujący specjalistycznych maszyn rolniczych coraz częściej, oprócz parametrów technicznych, zwracają uwagę na ofertę ich finansowania dostępną w punkcie zakupu. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie spółka METAL-FACH, która jest wiodącym producentem rolniczych w Polsce i na świecie, we współpracy z BZ WBK Leasing stworzyła ofertę szybkiego i atrakcyjnego finansowania w formie pożyczki. W ofercie firmy METAL-FACH znajduje się niemal 60 różnych modeli chwytaków i owijarek bel, ładowaczy czołowych, rozrzutników, pras belujących, ale też przyczep do ciągników. Firma wytwarza również konstrukcje stalowe tworzone z myślą o budowie obiektów przemysłowych, hal i magazynów.

Oferta finansowania fabrycznego będzie dostępna we wszystkich punktach sprzedaży METAL-FACH oraz w blisko 800 oddziałach Banku Zachodniego WBK, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obsługę transakcji będzie zapewniać ponad 70 mobilnych Doradców ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing S.A. Rolnicy mogą skorzystać z oferty pożyczki na atrakcyjnych cenowo warunkach w trzech wariantach:
5 x 20% na 12 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 20% i kwartalnych ratach spłaty,
5 x 20% na 24 miesiące i udziałem własnym na poziomie 20% i półrocznych ratach spłaty,
4 x 25% na 18 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 25% i półrocznych ratach spłaty.
Koszt obsługi pożyczki to tylko 1 zł doliczona do każdej raty.

- Finansowanie fabryczne to nowatorskie i optymalne rozwiązanie, dzięki któremu polscy rolnicy oprócz informacji o maszynie, otrzymują w punkcie sprzedaży w pełni dopasowaną ofertę pożyczki. Oznacza to znaczną oszczędność część czasu, który jest dla rolników bardzo istotny – komentuje Jacek Zwierski, Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku Rolnego BZ WBK Leasing. - Poza korzyściami finansowymi zapewniamy klientom sprawną obsługę, a liczbę wymaganych dokumentów ograniczyliśmy do niezbędnego minimum – dodaje.

Klienci METAL-FACH Finansowanie Fabryczne mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, np. ubezpieczenia GAP, które zapewnia ochronę przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia finansowanego środka trwałego, czy też ubezpieczenia Bezpieczna Rata zapewniającego spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

***
BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym.
Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.
BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami.


***
Metal-Fach Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, ul. Kresowa 62, w północno-wschodniej części Polski, jest jednym z wiodących producentów maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. METAL-FACH dynamicznie rozwija segment produkcji maszyn i urządzeń rolniczych. Obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw w regionie. Powierzchnia zakładu wynosi 16,5 hektarów w tym 4,3 hektara pod dachem. Od 2010 roku do asortymentu wprowadzono naczepy samochodowe Nova. Przez ostatnie 12 lat aktywności w segmencie maszyn rolniczych METAL-FACH wprowadził szeroką gamę produktów: od pras do sianokiszonki, poprzez przyczepy jednoosiowe i dwuosiowe, platformy do bel i rozrzutniki. Klient oprócz bardzo dobrego jakościowo produktu i obsługi posprzedażnej otrzymuje wsparcie techniczne, dostępność do części zamiennych, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zespół doświadczonych i wykształconych profesjonalistów zapewnia produkty najwyższej jakości dostosowane do potrzeb na rynku polskim i zagranicznym a także stanowi o ciągłym rozwoju firmy. METAL-FACH zbiera nagrody nie tylko za urządzenia, ale również za politykę prospołeczną oraz kadrową. Dba o pracowników i społeczność.

POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę