aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pierwsze instalacje

5 grudnia 2006

1 stycznia 2007 roku rozpocznie się kolejny, III z kolei etap, Programu Ochrony Maszyn Rolniczych przed Awariami. Będzie to etap wyposażania maszyn uczestników Programu w Systemy Filtracji Bocznikowej. W systemy te, chroniące przed awariami, zostanie wyposażonych ponad 200 maszyn w całej Polsce. Etap ten potrwa dwa miesiąca, a zakończy się 25 lutego 2007 r.

-Przed oficjalnym rozpoczęciem etapu III, będą miały miejsce 3 uroczyste instalacje w ww. gospodarstwach, z których pierwsze dwa już w grudniu! Pierwsza z nich odbędzie się 5 grudnia, a kolejna 12 grudnia br. Podczas tych spotkań, zostaną przedstawione szczegółowo zasady montażu Systemu Filtracji Bocznikowej. Przed montażem, a także w jego trakcie będzie można bardzo dokładnie przyglądać się wszelkim pracom przygotowawczym i montażowym. Innymi słowy będzie można poznać wszystko od kuchni.

- W trakcie tych pokazów będzie można na czynniki pierwsze rozebrać System Filtracji Bocznikowej, jak również sprawdzić jego działanie i skuteczność. Specjalnie bowiem na tą okazję zostaną wykorzystane mobilne urządzenia pomiarowe – laserowy licznik cząstek firmy PARKER, model CM20, który bada czystość oleju wg światowej normy ISO 4406. Ciecz robocza jednak nie zostanie wymieniona, by układy mogły się najpierw wstępnie oczyścić. Po ustalonym indywidualnie czasie pracy, do gospodarstw tych zostanie dostarczony nowy, optymalnie dopasowany do parametrów maszyny, darmowy olej. Za każdym razem, tzn. w momencie instalacji Systemu Filtracji Bocznikowej oraz w momencie wymiany oleju, zostanie pobrana i zbadana próbka oleju. Pozwoli to określić na samym początku stopień zużycia oleju, maszyny (częściowo), jak również skuteczność Systemu Filtracji Bocznikowej – mówi Jakub Rejewski, prezes i założyciel Edukacyjnego Programu Internetional Oil Society.


POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę