Adama_poleposition_15.03_30.04

POL-MOT Warfama SA - maszyny dla Ciebie

3 grudnia 2015
POL-MOT Warfama SA to jeden z największych polskich producentów sprzętu dla rolnictwa oraz jedyna spółka z branży maszyn i urządzeń rolniczych, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia spółki zakłada rozwój poprzez wprowadzanie nowych wyrobów do oferowanego asortymentu, pozycjonowanie ich na rynku krajowym i międzynarodowym, wykorzystanie stosowanych kanałów dystrybucji oraz akwizycje innych podmiotów.
Przykładem realizacji tych zamierzeń? jest wprowadzenie na rynek serii ciągników POL-MOT H, oraz pickupa Grand Tiger, którego debiut sprzedażowy przypadł na czerwiec tego roku. Spółka posiada zakłady produkcyjne w Dobrym Mieście k. Olsztyna, Biedaszkach Małych k. Kętrzyna, Opalenicy i Lublinie. POL-MOT Warfama S.A. specjalizuje się w produkcji pras zw?ających, owijarek, rozrzutników obornika, przyczep, ładowaczy czołowych TUR, ładowaczy zaczepianych i zawieszanych tylnych oraz ciągników rolniczych. Bogata oferta spółki została poszerzona o linię technologiczną do produkcji ekologicznych brykietów, która w chwili obecnej jest najbardziej wydajną tego typu linią na rynku krajowym.
20 czerwca 2011r. spółka POL-MOT Warfama S.A nabyła udziały w spółce Ursus Sp. z.o.o., znaków towarowych „Ursus” oraz ciągników „Ursus”. Tym samym stała się wyłącznym właścicielem oraz dysponentem zarówno znaku towarowego Ursus jak i spółki Ursus Sp. z.o.o.

POL-MOT WARFAMA S.A.
Ul. Fabryczna 21, 11-040 Dobre Miasto
Tel.: +48 89 615 36 00, Fax. +48 89 615 34 26
e-mail: sekretariat@warfama.pl
www.warfama.plPOWIĄZANE

Rokrocznie Firma CLAAS honoruje swoich najlepszych dealerów nagrodą DEALERA ROKU...

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę