aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

POL-MOT Warfama SA - maszyny dla Ciebie

3 grudnia 2015
POL-MOT Warfama SA to jeden z największych polskich producentów sprzętu dla rolnictwa oraz jedyna spółka z branży maszyn i urządzeń rolniczych, która jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Strategia spółki zakłada rozwój poprzez wprowadzanie nowych wyrobów do oferowanego asortymentu, pozycjonowanie ich na rynku krajowym i międzynarodowym, wykorzystanie stosowanych kanałów dystrybucji oraz akwizycje innych podmiotów.
Przykładem realizacji tych zamierzeń? jest wprowadzenie na rynek serii ciągników POL-MOT H, oraz pickupa Grand Tiger, którego debiut sprzedażowy przypadł na czerwiec tego roku. Spółka posiada zakłady produkcyjne w Dobrym Mieście k. Olsztyna, Biedaszkach Małych k. Kętrzyna, Opalenicy i Lublinie. POL-MOT Warfama S.A. specjalizuje się w produkcji pras zw?ających, owijarek, rozrzutników obornika, przyczep, ładowaczy czołowych TUR, ładowaczy zaczepianych i zawieszanych tylnych oraz ciągników rolniczych. Bogata oferta spółki została poszerzona o linię technologiczną do produkcji ekologicznych brykietów, która w chwili obecnej jest najbardziej wydajną tego typu linią na rynku krajowym.
20 czerwca 2011r. spółka POL-MOT Warfama S.A nabyła udziały w spółce Ursus Sp. z.o.o., znaków towarowych „Ursus” oraz ciągników „Ursus”. Tym samym stała się wyłącznym właścicielem oraz dysponentem zarówno znaku towarowego Ursus jak i spółki Ursus Sp. z.o.o.

POL-MOT WARFAMA S.A.
Ul. Fabryczna 21, 11-040 Dobre Miasto
Tel.: +48 89 615 36 00, Fax. +48 89 615 34 26
e-mail: sekretariat@warfama.pl
www.warfama.plPOWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę