A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Pół wieku z firmą John Deere

4 października 2006

W tym roku firma John Deere świętuje 50–lecie swojej obecności w Europie. Wydarzenie to wspaniale wpisuje się w blisko 170-letnią tradycję firmy Deere & Company.

- Wszystko zaczęło się w Mannheim w 1956r. kiedy John Deere przjął upadającą, ale o wysokim prestiżu, fabrykę Heinrich Lanz AG. Dziś, Mannheim jest lokalizacją jednej z najnowocześniejszych fabryk ciągników w Europie. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, John Deere zyskał sobie renomę również w zakresie maszyn żniwnych a także zyskał pozycję lidera w dziedzinie kosiarek trawnikowych i sprzętu profesjonalnego mówi Marta Bukwaś – firmy John Deere Polska.

Podczas tegorocznych Targów Agro Show 2006 w Bednarach firma John Debre obok nowych ciągników przedstawiła także system Universal AutoTrac, umożliwiający automatyczne prowadzenie maszyny. Na szczególną uwagę zasługuje to, że system ten może być stosowany wymiennie w modelach różnych producentów (nie tylko John Deere), dzięki wymianie jednej tulejki idealnie dopasowanej do kolumny kierownicy odpowiedniego modelu

Jak podkreśla Marta Bukwaś 50 lat zbliżania się John Deere do klientów w Europie jest historią uczenia się, rozwoju i unowocześnień oraz znaczącego wzrostu. Odzwierciedla wdrażanie podstawowych wartości 170-letniego dziedzictwa firmy. Jakości, innowacyjności, spójności i zaangażowania. "Patrząc wstecz na osiągnięcia ostatnich 10 lat, jest jasne, że ustanowiliśmy stabilną i wysoce konkurencyjną podwalinę w Europie. Pozwoli to John Deere realizować dalszy rozwój, jako że zapotrzebowanie na wysokiej jakości sprzęt rośnie wśród młodych czlonków Unii Europejskiej, południowo-wschodniej Europy i krajów byłego Związku Radzieckiego. Jesteśmy dobrze przygotowani na ten wzrost we wszystkich segmentach produktów, włączając John Deere Credit. I jesteśmy przekonani, że po tych 50 latach, najlepsze czasy dla John Deere w Europie dopiero nadchodzą", powiedział vice prezes, Marketing and Product Support, Markwart von Pentz.

Poza dalszymi inicjatywami podejmowanymi w Południowej Afryce i w Azji, John Deere kontynuuje budowanie silnego związku z Europą. Firma zdecydowała o poczynieniu dalszych inwestycji w Mannheim (Niemcy), włączając wybudowanie nowego pawilonu i centrum dla odwiedzających, których otwarcie zaplanowane jest na lato 2007 roku - 51. roku John Deere w Europie.


POWIĄZANE

Głębokie obniżki cen samochodów elektrycznych ożywiają obawy przed wojną cenową ...

Seria 5DF/DS/DV Ecoline. ZWROTNOŚĆ NAJWYŻSZEJ KLASY. Od prac w winnicach i sadac...

Została doceniona wiedza produktowa i gotowość do wsparcia klienta Dobrze doradz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę