aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Producent Ciągników Białoruś rekomenduje oleje Orlen Oil

20 października 2008
Produkty białoruskiej wytwórni MTZ są dostępne na naszym rynku od wielu lat. Bogata gama ciągników wytwarzanych w Mińsku to maszyny o różnej mocy,  i poziomie zaawansowania technologicznego. Wieloletnie doświadczenia polskich rolników oraz serwisantów wskazują niezbicie, że Białoruskie ciągniki są niezwykle odporne na ciężkie warunki pracy. Nawet po 9-10 latach ciężkiej pracy, mocno wyeksploatowane traktory pracują nadal dość sprawnie.  
Obecnie Mińska fabryka stosuje w swoich ciągnikach nowoczesne rozwiązania technologiczne, nie odbiegające od światowych standardów. Dzięki swej niezawodności i prostej konstrukcji, białoruskie traktory nadal cieszą się w Polsce sporym zainteresowaniem.
Jak powszechnie wiadomo, producenci zazwyczaj wskazują markę olejową, która zapewni bezawaryjną eksploatację pojazdu. Dla większości użytkowników rekomendacja producenta jest najbardziej wiarygodną formą reklamy. Sprawny układ hydrauliczny jest jednym z najważniejszych podzespołów ciągnika. Dla układów hydrauliki traktorów Białoruś użytkowanych na polskim rynku, producent rekomenduje stosowanie oleju HYDROL® LHM/HLP 32.  
Rekomendacja oleju HYDROL® LHM/HLP 32 została poprzedzona wnikliwymi analizami i testami przeprowadzonymi bezpośrednio w zakładzie MTZ w Mińsku.

Olej hydrauliczny Hydrol® L-HM/HLP 32 przeznaczony jest przede wszystkim do wysoko obciążonych układów przeniesienia siły, napędu oraz sterowania hydraulicznego, w których występują trudne warunki pracy, podwyższona temperatura i wilgotność otoczenia.  

Klasa lepkości:
ISO VG: 32
Klasa jakości wg ISO 6743/4 – HM, DIN 51524 cz.2, - HLP
Normy, aprobaty, specyfikacje:
Denison Hydraulics HF2/HF0
Posiada certyfikat uprawniający do oznaczania znakiem bezpieczeństwa wydany przez GIG w Katowicach
 
POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę