Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Ruszyły „Dni ziemi” Metal – Fach i Moto – Agro

3 sierpnia 2015
Prezentacje, pokazy, a przede wszystkim testy polowe najnowszych maszyn rolniczych produkowanych przez sokólską spółkę Metal – Fach oraz ciągników marki Steyr dystrybuowanych przez Moto – Agro, rozpoczęły cykl spotkań w ramach „Dni Ziemi”. Impreza odbyła się w niedzielę 2 sierpnia, na polu nieopodal miejscowości Malawicze pod Sokółką.

- Tą wyjątkową prezentacją rozpoczynamy cykl spotkań w ramach akcji „Dni Ziemi”, do udziału w których zapraszamy wszystkich zainteresowanych techniką rolniczą i maszynami wykorzystywanymi w codziennej pracy w gospodarstwie rolnym – mówi Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal – Fachu.

Jak przyznaje przedstawiciel firmy, zainteresowanie ze strony rolników, z jakim spotkała się impreza, to bezpośredni dowód na to, że istnieje wielka potrzeba przeprowadzania podobnych prezentacji w przyszłości.

- I choć faktycznie, było to pierwsze, inauguracyjne spotkanie w warunkach polowych z najnowszymi maszynami spółki oraz ciągnikami Steyr, to kolejne są już w trakcie planowania. Każda odsłona „Dni Ziemi” będzie zaś dotyczyła innej kategorii maszyn - dodaje.

W trakcie plenerowego pokazu rolnicy zyskali możliwość zapoznania się z pracą pługów zagonowych i obrotowych, które stanowią nowość w ofercie firmy oraz agregatów uprawowych i podorywkowo - ścierniskowych.

Specjaliści z działu konstrukcyjno - technologicznego Metal – Fach prezentowali profesjonalne przygotowanie i ustawienie pługów do pracy, udzielali też wszelkich informacji i wskazówek na temat możliwości technicznych i parametrów urządzeń. Do dyspozycji zwiedzających byli również doradcy działu handlowego, którzy służyli pomocą i wsparciem w doborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb zainteresowanych urządzeniami rolników.  

Jednak niewątpliwie największą atrakcją była możliwość osobistego przetestowania wszystkich prezentowanych maszyn podłączonych do ciągnika Steyr przy pracach polowych.

POWIĄZANE

Części John Deere to towar niezawodny i niezwykle precyzyjny. Ich zastosowanie g...

Problemy podczas żniw. Jak rozwiązania dotyczące dostępu do części zamiennych po...

Rosnącym kosztom działalności rolniczej można sprostać i przeciwstawiać się dzię...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę