Ruszyły „Dni ziemi” Metal – Fach i Moto – Agro

3 sierpnia 2015
Prezentacje, pokazy, a przede wszystkim testy polowe najnowszych maszyn rolniczych produkowanych przez sokólską spółkę Metal – Fach oraz ciągników marki Steyr dystrybuowanych przez Moto – Agro, rozpoczęły cykl spotkań w ramach „Dni Ziemi”. Impreza odbyła się w niedzielę 2 sierpnia, na polu nieopodal miejscowości Malawicze pod Sokółką.

- Tą wyjątkową prezentacją rozpoczynamy cykl spotkań w ramach akcji „Dni Ziemi”, do udziału w których zapraszamy wszystkich zainteresowanych techniką rolniczą i maszynami wykorzystywanymi w codziennej pracy w gospodarstwie rolnym – mówi Andrzej Kolędo, kierownik marketingu w Metal – Fachu.

Jak przyznaje przedstawiciel firmy, zainteresowanie ze strony rolników, z jakim spotkała się impreza, to bezpośredni dowód na to, że istnieje wielka potrzeba przeprowadzania podobnych prezentacji w przyszłości.

- I choć faktycznie, było to pierwsze, inauguracyjne spotkanie w warunkach polowych z najnowszymi maszynami spółki oraz ciągnikami Steyr, to kolejne są już w trakcie planowania. Każda odsłona „Dni Ziemi” będzie zaś dotyczyła innej kategorii maszyn - dodaje.

W trakcie plenerowego pokazu rolnicy zyskali możliwość zapoznania się z pracą pługów zagonowych i obrotowych, które stanowią nowość w ofercie firmy oraz agregatów uprawowych i podorywkowo - ścierniskowych.

Specjaliści z działu konstrukcyjno - technologicznego Metal – Fach prezentowali profesjonalne przygotowanie i ustawienie pługów do pracy, udzielali też wszelkich informacji i wskazówek na temat możliwości technicznych i parametrów urządzeń. Do dyspozycji zwiedzających byli również doradcy działu handlowego, którzy służyli pomocą i wsparciem w doborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb zainteresowanych urządzeniami rolników.  

Jednak niewątpliwie największą atrakcją była możliwość osobistego przetestowania wszystkich prezentowanych maszyn podłączonych do ciągnika Steyr przy pracach polowych.

POWIĄZANE

• Rodzinna firma pana Leszka Dydyny inwestuje w maszyny John Deere’a od 1996 r. ...

Konieczność przyspieszenia i usprawnienia wielu prac w gospodarstwie zachęca do ...

Za nami kolejne w tym sezonie Manewry Łąkowe SaMASZ. W niedzielę (3 lipca) w Now...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę