Adama_poleposition_15.03_30.04

Ursus w nowej odsłonie

27 marca 2015
Dziś już wiemy, ze na pewno traktory Ursus nie znikną z naszych z pól.  Wreszcie też popularne ,,sześćdziesiątki ‘’ nazywane przez naszych rolników pieszczotliwie ,,ciapkami ‘’ będą mogły odejść na zasłużoną emeryturę , ponieważ maja godnego następcę  w postaci nowych modeli ciągników  serii ,,C’’. Nowe flagowe produkty odrodzonej fabryki Ursusów posiadają konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego.
Uroczysta odsłona modeli serii „C” będzie miała miejsce podczas konferencji prasowej 27 marca o godz. 13.00 na targach AGROTECH w Kielcach a dokona jej gość honorowy – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki
Podczas spotkania prasowego Zarząd podsumuje działalność URSUS S.A.  w 2014 roku oraz przedstawi perspektywy dalszego rozwoju spółki. O historii najpopularniejszych modeli C-330 i C-360 na polskiej wsi opowie gość specjalny – Włodzimierz Zientarski.

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania  doświadczeń   i podtrzymywania   przemysłowych tradycji w oparciu o  rodzimy kapitał.  Przełomowym rokiem w historii firmy był rok 2011, kiedy to spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa spółką POL-MOT Warfama SA. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.
Obecnie Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością  i wysoką jakością.


POWIĄZANE

Za kilka tygodni rozpocznie się sezon zbioru paszy zielonej. Przed rolnikami, kt...

Wysoka wydajność, nowoczesne technologie oraz pakiety wpływające na komfort prac...

Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę