informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Ursus w nowej odsłonie

27 marca 2015
Dziś już wiemy, ze na pewno traktory Ursus nie znikną z naszych z pól.  Wreszcie też popularne ,,sześćdziesiątki ‘’ nazywane przez naszych rolników pieszczotliwie ,,ciapkami ‘’ będą mogły odejść na zasłużoną emeryturę , ponieważ maja godnego następcę  w postaci nowych modeli ciągników  serii ,,C’’. Nowe flagowe produkty odrodzonej fabryki Ursusów posiadają konkurencyjne parametry techniczne i kosztowe dostosowane do oczekiwań nowoczesnego gospodarstwa rolnego.
Uroczysta odsłona modeli serii „C” będzie miała miejsce podczas konferencji prasowej 27 marca o godz. 13.00 na targach AGROTECH w Kielcach a dokona jej gość honorowy – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki
Podczas spotkania prasowego Zarząd podsumuje działalność URSUS S.A.  w 2014 roku oraz przedstawi perspektywy dalszego rozwoju spółki. O historii najpopularniejszych modeli C-330 i C-360 na polskiej wsi opowie gość specjalny – Włodzimierz Zientarski.

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania  doświadczeń   i podtrzymywania   przemysłowych tradycji w oparciu o  rodzimy kapitał.  Przełomowym rokiem w historii firmy był rok 2011, kiedy to spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa spółką POL-MOT Warfama SA. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.
Obecnie Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością  i wysoką jakością.


POWIĄZANE

Zanim prasa wyjedzie do pracy w polu, koniecznie trzeba szczegółowo sprawdzić je...

MOLINE, Illinois — Firma Deere & Company ogłosiła, że jej Rada Dyrektorów wybrał...

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników coraz bliżej. Tegoroczne eliminacje do...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę