aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

W królestwie opryskiwaczy

2 kwietnia 2007
Firma John Deere zaprosiła w dniach 28 – 30 marca  dziennikarzy z całej Europy  zajmujących się tematyka rolną  na prezentację najnowszych technologii precyzyjnego rolnictwa  do swojej  fabryki  w Horst w Holandii . Wśród zaproszonych gości był również przedstawiciel naszej redakcji .

Fabryka opryskiwaczy John Deere w Horst, w Holandii łączy w sobie to, co najlepsze: najnowsze systemy projektowania i narzędzia wytwórcze światowego lidera sprzętu rolniczego oraz długą tradycję w produkcji opryskiwaczy od 1947 roku. John Deere ma o wiele bogatszą tradycję w budowie opryskiwaczy niż większość konkurencji. W Ameryce Północnej John Deere jest jednym z wiodących producentów opryskiwaczy samobieżnych (fabryka w Des Moines).

W 1997 Deere wszedł na rynek europejski dzięki nabyciu duńskiej fabryki Machinenfabriek Gebr. Douven BV. Korzenie fabryki Douven sięgają 1928 roku, gdy Pan Douven zaczął pracę jako przedsiębiorca wykonujący usługi opryskowe, konsultant i dostawca środków ochrony roślin. Fabryka sprzętu opryskowego została założona w 1947 roku i od tej chwili koncentrowała się w 100% na oprysku. Jako jedna z wiodących fabryk opryskiwaczy w krajach Beneluksu, Douven była znana w szczególności ze swych wysokiej jakości produktów i innowacyjnej technologii oprysku. To cenne dziedzictwo znajduje swoje odzwierciedlenie w nowej linii opryskiwaczy John Deere.
Obecnie w fabryce opryskiwaczy w Horst opracowywane i produkowane są kompletne serie opryskiwaczy:opryskiwacze sadownicze serii 300, opryskiwacze zawieszane serii 400A- i 500 oraz opryskiwacze przyczepiane serii 700-, 800SE i 800 Premium

- Po zainwestowaniu blisko 3 milionów euro fabryka John Deere w Horst została zmodernizowana i zwiększyła swoje możliwości produkcyjne, aby sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na sprzęt opryskowy John Deere. Dzięki tej nowej fabryce John Deere posiada najnowocześniejszą bazę produkcyjną na świecie i jest dobrze przygotowany do przyszłego rozwoju.
Duże i nieprzerwane inwestycje w nowe urządzenia produkcyjne, jak również nowe produkty, jasno pokazują dużą determinację i zaangażowanie firmy John Deere w produkcję opryskiwaczy – mówi Marta Bukwaś z John Deere Polska.
     
     
     
     
POWIĄZANE

Wałek przekaźnika mocy rurowy, znany również jako wałek odbioru mocy (WOM), to k...

Case IH jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych. To jedna z największych...

Najnowsza edycja badania „Leasing Index” zrealizowanego przez Santander Leasing ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę