Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek

1 marca 2016

W lutym br rozpoczęła działalność nowa firma w branży maszyn rolniczych, Spółka Master Agro z Olsztyna.

 

Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja, na zasadach wyłączności w Polsce, zachodnich maszyn rolniczych, nieobecnych dotychczas na naszym rynku.

 

Pierwszą grupą maszyn z oferty Master Agro Sp. z o.o. są wozy paszowe Zitech. Zitech jest producentem pełnej gamy najwyższej jakości wozów paszowych.

 

Oferta Zitech obejmuje wozy paszowe pionowe, poziome, napędzane z wałka WOM ciągnika, wozy paszowe samojezdne oraz nowość na rynku – samojezdne wozy paszowe o napędzie elektrycznym.

 

Prezes Spółki Master Agro, Pan Piotr Kalinowski, spodziewa się dużego zainteresowania tym rodzajem wozów paszowych. Przekrój gamy paszowozów Zitech będzie prezentowany na zbliżającej się wystawie Agrotech w Kielcach. Co istotne, wozy paszowe Zitech są projektowane i produkowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta (wóz paszowy jest dopasowany do specyfiki gospodarstwa, może być wykonany w niestandardowych wymiarach i parametrach).

 

Drugą grupą maszyn w ofercie Master Agro są wysokiej klasy opryskiwacze samojezdne Mazzotti.

 

Mazzotti to marka z wielopokoleniowymi tradycjami w konstruowaniu i produkcji opryskiwaczy samojezdnych. Z technicznych rozwiązań oraz gotowych podzespołów Mazzotti korzystają inne znane marki w branży. Najwyższa jakość maszyn idzie w parze z nowoczesnym designem, bo opryskiwacze trafiają do grupy najbardziej wymagających klientów.

 

Dla obu rodzajów maszyn Spółka Master Agro powołała odrębne sieci dystrybucji, które tworzą czołowe firmy dealerskie z terenu całej Polski. Dobór najlepszych dealerów gwarantuje najwyższą jakość obsługi klienta oraz serwisu posprzedażnego oferowanych maszyn, zgodnie z mottem firmy „Najwyższa jakość z myślą o Tobie”.

mat. pras. Master Agro


POWIĄZANE

Cynkomet, producent maszyn rolniczych z Czarnej Białostockiej, rozszerza zakres ...

Sprawdzenie poziomu oleju, filtrów powietrza, chłodnic, napinaczy czy podajnika ...

John Deere do swojej oferty maszyn żniwnych na rok 2021 dodał dwa nowe modele ko...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę