aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Nowe marki maszyn rolniczych wchodzą na polski rynek

1 marca 2016

W lutym br rozpoczęła działalność nowa firma w branży maszyn rolniczych, Spółka Master Agro z Olsztyna.

 

Podstawową działalnością Spółki jest dystrybucja, na zasadach wyłączności w Polsce, zachodnich maszyn rolniczych, nieobecnych dotychczas na naszym rynku.

 

Pierwszą grupą maszyn z oferty Master Agro Sp. z o.o. są wozy paszowe Zitech. Zitech jest producentem pełnej gamy najwyższej jakości wozów paszowych.

 

Oferta Zitech obejmuje wozy paszowe pionowe, poziome, napędzane z wałka WOM ciągnika, wozy paszowe samojezdne oraz nowość na rynku – samojezdne wozy paszowe o napędzie elektrycznym.

 

Prezes Spółki Master Agro, Pan Piotr Kalinowski, spodziewa się dużego zainteresowania tym rodzajem wozów paszowych. Przekrój gamy paszowozów Zitech będzie prezentowany na zbliżającej się wystawie Agrotech w Kielcach. Co istotne, wozy paszowe Zitech są projektowane i produkowane w oparciu o indywidualne potrzeby klienta (wóz paszowy jest dopasowany do specyfiki gospodarstwa, może być wykonany w niestandardowych wymiarach i parametrach).

 

Drugą grupą maszyn w ofercie Master Agro są wysokiej klasy opryskiwacze samojezdne Mazzotti.

 

Mazzotti to marka z wielopokoleniowymi tradycjami w konstruowaniu i produkcji opryskiwaczy samojezdnych. Z technicznych rozwiązań oraz gotowych podzespołów Mazzotti korzystają inne znane marki w branży. Najwyższa jakość maszyn idzie w parze z nowoczesnym designem, bo opryskiwacze trafiają do grupy najbardziej wymagających klientów.

 

Dla obu rodzajów maszyn Spółka Master Agro powołała odrębne sieci dystrybucji, które tworzą czołowe firmy dealerskie z terenu całej Polski. Dobór najlepszych dealerów gwarantuje najwyższą jakość obsługi klienta oraz serwisu posprzedażnego oferowanych maszyn, zgodnie z mottem firmy „Najwyższa jakość z myślą o Tobie”.

mat. pras. Master Agro


POWIĄZANE

Nvidia wyprzedza Apple i Microsoft pod względem kapitalizacji rynkowej, stając s...

Rada Europy przyjęła  zmianę rozporządzenia w sprawie Wspólnego Przedsięwzięcia ...

Wobec pojawienia się w przestrzeni publicznej informacji dotyczących oceny dział...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę