aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Od 1 września EUROMILKa w Polsce kupimy bezpośrednio od producenta

9 sierpnia 2018
Od 1 września EUROMILKa w Polsce kupimy bezpośrednio od producenta

Maszyny i urządzenia EUROMILK, czyli wozy paszowe, rozrzutniki obornika, owijarki samozaładowcze oraz roboty paszowe od 1 września 2018 roku będzie można kupić tylko i wyłącznie u producenta.
Do tej pory nasze produkty sprzedawaliśmy w Polsce zarówno bezpośrednio jak i przez autoryzowaną sieć Dealerską. Dlatego jeszcze przez najbliższe miesiące będzie można zobaczyć je w kilku punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Są to jednak znikome ilości, ponieważ większość z nich były zamawiane pod konkretnych Rolników. Euromilk podkreśla że firmy, które dotąd oferowały ich maszyny były selektywnie wybierane a później sukcesywnie szkolone. Dziękujemy im za dotychczasową współpracę oraz duże zaangażowanie -mówi Robert Szepietowski - Dyrektor Handlowy)

Firma Euromilk, należąca do spółki Gama Group to firma rodzinna mająca swoją lokalizację w województwie podlaskim. Jest to zagłębie polskiego mleczarstwa, dlatego też przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad 30 letnią historią w obsłudze klientów posiadających głownie fermy mleczne.
Początki firmy GAMA to sprzedaż schładzalników mleka oraz instalacji udojowych na lokalnych rynkach. Dzisiaj niebieskie maszyny pracują niemalże w całej Europie. Od pierwszych lat działalności priorytetową sprawą była profesjonalna obsługa klienta - zarówno przedsprzedażowa jak i posprzedażowa. Chcąc zapewnić klientom jak największą jakość obsługi w 2016 roku został stworzony EM Premium Pakiet, który obejmuje:

  • EM Individual - fachowe doradztwo na etapie wyboru produktu
  • EM Finance - finansowanie fabryczne
  • EM Xchange - wymiana starej maszyny na nową
  • EM Safe24 - usunięcie usterki w 24 godziny

Gwarancja obsługi kompletnego  Pakietu EM przez firmy z nami kooperujące była niezmiernie trudna. Tym bardziej, że Dealerzy mając w swojej ofercie maszyny wielu producentów nie byli w stanie poświęcić swojej całej uwagi naszym produktom, co jest sprawą oczywistą. Wiedza, którą przekazywaliśmy naszym Dealerom nie trafiała do nich w 100 %. Chodziło zarówno o wiedzę techniczną na etapie sprzedaży jak i wszystkie działania posprzedażowe, a w szczególności serwis. mówi Robert Szepietowski - Dyrektor Handlowy

W serwisie największą uwagę przywiązujemy do magazynu części zamiennych, w pełni wyposażonych samochodów EM Safe24 oraz najważniejszą rzecz, czyli wyszkolonych i kompetentnych  serwisantów. Przy dzisiejszej poprawiającej się infrastrukturze dróg w kraju jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Polski w ciągu 24 godzin.  Posiadamy również numer serwisowy oraz doradztwo techniczne  czynne całą dobę. Tak restrykcyjnym warunkom nie mógł sprostać żaden partner handlowy - mówi Michał Wojno - Menadżer Działu Technicznego.

Dodatkowo firma EUROMILK od kilku lat zaczęła mocno specjalizować się w produkcji automatów do żywienia bydła. Jako jedyny Polski producent posiada automatyczny system zadawania paszy TMR (PMR),który sukcesywnie wprowadza na rynek.

Kilka lat temu stworzyliśmy własny dział automatyzacji, tym samym wdrażając roboty pasz treściwych o nazwie Feedex oraz pasz objętościowych TMRobot. Pracujemy także nad niezwykle innowacyjnym w skali Europy w pełni zautomatyzowanym robotem paszowym, który lada dzień ujrzy światło dzienne.  Są to bardzo zaawansowane projekty i ich obsługa przez sieć dealerską jest praktycznie niemożliwa.  To kolejny argument przemawiający za bezpośrednią obsługą klienta- mówi Marcin Szepietowski - wiceprezes Zarządu.

Sprzedaż bezpośrednia  ma przede wszystkim służyć klientom.  Chcemy być nadal blisko nich, słuchać ich sugestii oraz dostarczać jak najlepsze rozwiązania zwiększające wydajność i komfort pracy. Tym samym możemy także  zachować wartości i zasady na których firma została zbudowana. Wartością dodaną natomiast takiego rozwiązania jest niższa cena finalna dla klienta. Unikniemy w ten sposób pośredników sprzedaży - dodaje Tadeusz Szepietowski - Prezes Zarządu.

 

 

Źródło: Firma: Gama Group Szepietowscy Sp.j.


POWIĄZANE

Działania cyberprzestępców często mają na celu unieruchomienie infrastruktury IT...

Rozwój cyberprzestępczości postępuje w kierunku budowania powiązań o charakterze...

Ambitne cele redukcyjne dla ciężarówek i autobusów. Raport EFL o bezemisyjności ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę