Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

TIS Group zachęca instalatorów do stałej współpracy

29 lutego 2016
TIS Group zachęca instalatorów do stałej współpracy
Biuro prasowe TIS Group

Dwuosobowa, tygodniowa wycieczka do wakacyjnego kurortu za granicą, przejażdżka za kierownicą Ferrari czy vouchery na strzelnicę sportową – to główne nagrody w specjalnym programie lojalnościowym dedykowanym dla instalatorów systemów C.O.

Jak informuje Marcin Kosakowski, dyrektor handlowy TIS Group, zasady programu są proste i nie wymagają specjalnego zaangażowania. - Za każde 100 złotych wydanych na zakup produktów TIS – kotłów centralnego ogrzewania - w sieci dystrybucyjnej na terenie kraju, instalator otrzyma 10 punktów, które następnie będzie mógł wymieniać na atrakcyjne i praktyczne nagrody – profesjonalne produkty marki BOSCH.

Na zakończenie I edycji programu, w lutym przyszłego roku, instalator, który zgromadzi na swoim koncie najwyższą liczbę punktów zdobędzie dodatkowo nagrodę główną – dwuosobową wycieczkę do jednego z popularnych zagranicznych kurortów wakacyjnych. Uczestnik, który zajmie drugie miejsce otrzyma możliwość wypróbowania swoich sił za kierownicą prawdziwego Ferrari, na torze sportowym w Polsce. Trzecie miejsce będzie zaś nagrodzone pakietem voucherów upoważniających do skorzystania ze strzelnicy sportowej.

- Wierzymy, że dzięki prostym zasadom i atrakcyjnym nagrodom program będzie cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony rynku. Choć oficjalnie rozpoczął się niewiele ponad tydzień temu, w trakcie pierwszego spotkania z naszą marką, które zorganizowaliśmy 19 lutego na Stadionie Miejskim w Białymstoku, już mamy pierwsze zgłoszenia – dodaje przedstawiciel podlaskiej spółki, który zaznacza przy tym, że nagrody są zaledwie dodatkiem.

- Bo podstawą są przecież nasze produkty, oceniane przez fachowców z branży jako trwałe, innowacyjne i efektywne, wytwarzane w naszych zakładach w Lipsku koło Augustowa i w fabryce na Białorusi.

Wśród produktów marki BOSCH, które można zdobyć w programie są m.in. - wiertarka udarowa GSB1RE w zestawie z 4 wiertłami i walizką za 1870 punktów, szlifierki kątowe, młotowiertarki czy wkrętarki. Najcenniejsze w tym zestawieniu są: młotowiertarka GBHz-z6DFR i wkrętarka GSR 18-2LI Plus za 5340 punktów każda.

Zakupy wyrobów TIS powinny zostać zarejestrowane. Można tego dokonać na trzy sposoby: wysyłając skan lub zdjęcie dowodu zakupu do siedziby firmy na adres info@tisgroup.pl, wysyłając informację o dacie, miejscu zakupu, numerze faktury i wartości transakcji SMS-em pod numer 697 999 222 lub przekazując te informacje telefonicznie pod numerem telefonu: 85 871 21 21.  

Regulamin i pełna lista nagród znajdują się na stronie internetowej tisgroup.pl. Program zakończy się 28 lutego 2017 roku.

________

TIS Group to polski producent niezawodnych kotłów C.O. dedykowanych dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Grupę TIS tworzą spółki zależne działające w Rosji, na Białorusi i krajach Bałtyckich. Firma posiada dwie fabryki – jedną na Białorusi i drugą w Lipsku koło Augustowa. TIS produkuje kotły C.O. od 2008 roku. Jej wyroby są obecne w tysiącach domów w krajach Bałtyckich, na Białorusi, Ukrainie czy w Rosji.

Biuro prasowe TIS Group


POWIĄZANE

  Kontener budowlany to doskonałe rozwiązanie w zakresie zagospodarowania niezbę...

Być może już wiele słyszałeś o gamingowym streamingu na Twitchu z innych artykuł...

Obiekty przemysłowe pełniące funkcję punktów przeładunkowych towarów i magazynów...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę