BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Czas konsultacji

5 stycznia 2016
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza  do udziału w konsultacjach projektu „Programu Współpracy INTERREG EUROPA 2014-2020” i projektu „Raportu oddziaływania na środowisko” (SEA)
Program współpracy międzyregionalnej na lata 2014-2020, pod nazwą „INTERREG EUROPA”, jest obecnie w fazie opracowania. Konsultacje społeczne, organizowane przez Instytucję Zarządzającą z siedzibą w Lille (Francja), rozpoczęły się 10 stycznia 2014 r.

Celem Programu Współpracy INTERREG EUROPA 2014-2020 jest poprawa wdrażania polityk i programów rozwoju regionalnego, szczególnie programów realizowanych w ramach celu „Inwestycje na rzecz wzrostu gospodarczego i zatrudnienia”, a także - w uzasadnionych wypadkach - celu „Europejska Współpraca Terytorialna” (EWT).
Wspierana będzie wymiana doświadczeń i pogłębianie wiedzy wśród podmiotów decydujących o rozwoju regionów. Program umożliwia współpracę instytucji o charakterze publicznym oraz  podmiotów prawa  publicznego z obszaru całej Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii.
POWIĄZANE

W przyszłym roku nadal będą funkcjonować państwowe programy wsparcia dla produce...

1 grudnia Bułgaria zniosła zakaz importu z Ukrainy czterech płodów rolnych (psze...

Zgodnie z przewidywaniami, paliwa na stacjach tanieją, ale dynamika obniżek w os...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę