A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Edukacja 2001

23 sierpnia 2001

Ponad 90 wystawców weźmie udział w rozpoczynających się 24 sierpnia XI Targach Książki Edukacyjnej "Edukacja 2001". W warszawskim PKiN zostaną zaprezentowane najnowsze podręczniki i pomoce edukacyjne.

Targi będą doskonałą okazją prezentacji najnowszej oferty podręczników i pomocy edukacyjnych jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Nie zabraknie publikacji służących samokształceniu, kursów języków obcych, wydawnictw kartograficznych, kaset audio i wideo oraz coraz popularniejszych programów multimedialnych.

W tegorocznej edycji "Edukacji" wezmą udział największe polskie oficyny, m.in Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Wydawnictwo Naukowe PWN, Pearson Education, Nowa Era, PPWK, Wydawnictwo Szkolne PWN oraz Juka. Ponadto imprezie towarzyszyć będą liczne seminaria i spotkania. Jednym z ciekawszych spotkań będzie seminarium z udziałem Ireny Dzierzgowskiej, poświęcone przygotowaniu do roli edukatora, na którym przedstawiony zostanie podręcznik "Nauczanie nauczycieli". Ciekawie zapowiada się też prezentacja związana z problematyką nowej matury z języka angielskiego, a także spotkanie z prof. Maciejem Sysło, który mówić będzie o wykorzystaniu multimedialnych programów komputerowych w czasie nauki we współczesnym gimnazjum.

Ważnym akcentem 11. edycji targów będzie wystawa malarstwa dzieci i młodzieży pt. "Podziemna Kraina Czarów", na której zaprezentowanych zostanie 30 obrazków powstałych w Kopalni Soli Bochnia na obozie-plenerze dla uzdolnionych plastycznie dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole. Wśród innych imprez należy wymienić uroczystość przekazania 1500 kompletów podręczników do nauki języka angielskiego wydawnictwa Pearson Education Polska, w ramach akcji "Jedziemy z pomocą", uczniom z terenów dotkniętych przez powódź.

Targi potrwają do 26 sierpnia. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy!


POWIĄZANE

Misja ESA JUICE weszła w kolejny etap. Już możemy powiedzieć, że inżynierowie z ...

24 maja br. w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala dla firm ...

  Wystartowała 13. edycja wyjątkowej, a zarazem pionierskiej inicjatywy odpowied...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę