Edukacja 2001

23 sierpnia 2001

Ponad 90 wystawców weźmie udział w rozpoczynających się 24 sierpnia XI Targach Książki Edukacyjnej "Edukacja 2001". W warszawskim PKiN zostaną zaprezentowane najnowsze podręczniki i pomoce edukacyjne.

Targi będą doskonałą okazją prezentacji najnowszej oferty podręczników i pomocy edukacyjnych jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Nie zabraknie publikacji służących samokształceniu, kursów języków obcych, wydawnictw kartograficznych, kaset audio i wideo oraz coraz popularniejszych programów multimedialnych.

W tegorocznej edycji "Edukacji" wezmą udział największe polskie oficyny, m.in Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Wydawnictwo Naukowe PWN, Pearson Education, Nowa Era, PPWK, Wydawnictwo Szkolne PWN oraz Juka. Ponadto imprezie towarzyszyć będą liczne seminaria i spotkania. Jednym z ciekawszych spotkań będzie seminarium z udziałem Ireny Dzierzgowskiej, poświęcone przygotowaniu do roli edukatora, na którym przedstawiony zostanie podręcznik "Nauczanie nauczycieli". Ciekawie zapowiada się też prezentacja związana z problematyką nowej matury z języka angielskiego, a także spotkanie z prof. Maciejem Sysło, który mówić będzie o wykorzystaniu multimedialnych programów komputerowych w czasie nauki we współczesnym gimnazjum.

Ważnym akcentem 11. edycji targów będzie wystawa malarstwa dzieci i młodzieży pt. "Podziemna Kraina Czarów", na której zaprezentowanych zostanie 30 obrazków powstałych w Kopalni Soli Bochnia na obozie-plenerze dla uzdolnionych plastycznie dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole. Wśród innych imprez należy wymienić uroczystość przekazania 1500 kompletów podręczników do nauki języka angielskiego wydawnictwa Pearson Education Polska, w ramach akcji "Jedziemy z pomocą", uczniom z terenów dotkniętych przez powódź.

Targi potrwają do 26 sierpnia. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy!


POWIĄZANE

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym ...

– Sam system jazdy autonomicznej od strony technologicznej będzie gotowy pewnie ...

Na razie nasza wiedza na temat GMO jest niepełna, dlatego wielu konsumentów woli...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę