OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Rolnictwo Precyzyjne

24 grudnia 2015
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Wydział Rolnictwa i Biologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniach 25 – 26 września organizują  w siedzibie CDR w Brwinowie szkolenie pt. "Rolnictwo Precyzyjne".
Szkolenie obejmuje zajęcia stacjonarne oraz warsztaty polowe z zakresu obsługi sprzętu przeznaczonego do rolnictwa precyzyjnego.
- Pierwszego dnia zostanie przeprowadzona część wykładowa, którą poprowadzi m.in. dr inż. Stanisław Samborski z Katedry Agronomii, który przedstawi zagadnienia z zakresu systemów GPS, analizy map pól, optymalizacji nawożenia oraz użytkowania sprzętu do rolnictwa precyzyjnego. Drugi dnia uczestnicy będą mogli zapoznać się z urządzeniami do rolnictwa precyzyjnego. Zajęcia praktyczne zostaną przeprowadzone w gospodarstwie rolnym Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – informuje CDR.


POWIĄZANE

Firma Siluflora, producent kory, torfu i podłoży ogrodniczych, ogłasza start kam...

Od 29 kwietnia do 13 maja 2025 r. można się ubiegać o wsparcie z Krajowego Planu...

Oświadczenie Sekretarz Rollins w sprawie dobrowolnego usunięcia sztucznych barwn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę