Już niebawem Sympozjum Drobiarskie w Zakopanem

10 maja 2019
Już niebawem Sympozjum Drobiarskie w Zakopanem

Wpływ ukraińskiej konkurencji na układ sił europejskiego rynku jaj, innowacyjne metody walki z salmonellą na fermach drobiu oraz metody zabezpieczania ryzyka w działalności drobiarskiej to tylko przykładowe zagadnienia, którymi w tym roku będą zajmować się przedstawiciele branży jaj na swoim dorocznym spotkaniu. Już niebawem, 31 maja, w Zakopanem, odbędzie się najważniejsza konferencja producentów jaj w Polsce, w której udział zapowiedziały także największe przedsiębiorstwa pracujące na rzecz branży oraz kluczowe dla rynku firmy handlowe.

W części merytorycznej spotkania uczestnicy zapoznają się z nowościami w odchowie i produkcji jaj w systemach alternatywnych na fermach kur nieśnych. Słuchacze dowiedzą się jakie są różnice w odchowie kur niosek w zależności od typu chowu.

Sporo miejsca na konferencji zajmą wykłady poświęcone nowym rozwiązaniom w żywieniu zwierząt w kontekście dbałości o zdrowotność stad drobiu.  

Seminarium w Zakopanem odbędzie się w tym roku po raz dwudziesty trzeci. Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszymi analizami i osiągnięciami nauki i przemysłu na rzecz sektora jaj spotkanie będzie jak zwykle okazją do nawiązania kontaktów handlowych i technologicznych, wymiany doświadczeń czy ustanowienia partnerstw strategicznych. Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz jest jednym ze współorganizatorów spotkania. Organizatorem głównym jest OPOL-DROB, na którego stronie internetowej dostępne są szczegóły tegorocznej konferencji.

 

Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz


POWIĄZANE

W ramach działań związanych z pozyskiwaniem nowych rynków zbytu dla polskich pro...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski wziął w czwartek udzia...

W dniach 29-31 października 2019 r. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego uc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę