aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Life Science Open Space 2015

20 października 2015
8 października br. odbyło się wydarzenie pn. „Life Science Open Space”. Było to spotkanie profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii i innowacji dla zdrowia i jakości życia. Open space nawiązuje do koncepcji otwartej innowacji, zachęca do współpracy oraz promuje efektywne wykorzystanie wiedzy, umiejętności i możliwości. Zagadnienia dedykowane są priorytetom określonym w ramach Małopolskiej Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji.

Tematami wiodącymi były m.in. kwestie dotyczące zdrowej żywności i nowoczesnego zrównoważonego rolnictwa.

Na zaproszenie dyrekcji krakowskiego Klastra Life Science – organizatora konferencji - OT w Krakowie przygotował dla uczestników prezentacje dotyczącą możliwości pozyskania środków na realizację innowacyjnych przedsięwzięć w sektorach rolnym, spożywczym i leśnym oraz promocję żywności wysokiej jakości. W tematyce wystąpienia pojawiły się m.in. informacje o nowym działaniu, którym będzie administrowała ARR – „Współpraca”, a także o Funduszach Promocji Produktów Rolno – spożywczych, działaniach promocyjnych i informacyjnych w ramach PROW, kampaniach branżowych i wielu innych. Prelekcję wygłosił pracownik Sekcji Informacji i Promocji OT ARR w Krakowie Piotr Sendor.

Wystąpienie przedstawiciela ARR wzbudziło duże zainteresowanie, szczególnie w zakresie działania „Współpraca”, dzięki któremu możliwe będzie realizowanie innowacyjnych projektów prowadzących do opracowania nowych rozwiązań, nowych produktów, praktyk, procesów, technologii, metod organizacji i marketingu w sektorach rolnym, spożywczym i leśnym.

POWIĄZANE

Twierdzenia dotyczące ekologii: podwójne wysiłki weryfikacyjne mogą prowadzić do...

Wszyscy wszystkim składają życzenia. Oto kolejna dawka optymizmu i wspólnoty cel...

Herbatki funkcjonalne Zioła Mnicha – w trosce o zdrowie Chcąc zadbać o prawidłow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę